strona główna

recenzje

wywiady

z wysokiej półki

rozmaitości

galerie „przeciągu”

archiwum

archiwum aktualności


numer 2 / 2007

Zajrzyj do środkawyślij do redakcji

zespół redakcyjny

wydawca


interesujące odnośniki

wejdź na F O R U M


Zmień skórkę:
       

NEW TON jest wydawnictwem proponującym i zapewniającym kompleksową obsługę dziennikarską bądź dokumentacyjną - także z serwisem fotograficznym - zjazdów, sympozjów lub imprez kulturalnych, konkursowych i festiwalowych. Ponadto wydaje debiuty - tomiki wierszy, drobne formy literackie, powieści - nie ograniczając się tylko do opracowania tekstu i szaty graficznej książki oraz doprowadzenia jej do druku, ale opiekując się autorem i jego dziełem, organizując informację i reklamę. Przygotowuje nakłady prac uczestników i laureatów konkursów literackich.

Od lat jest wydawcą magazynu młodzieżowego „przeciąg” - kuźni młodych dziennikarzy, plastyków i pisarzy. Od kwietnia 2005 roku tworzy również aktualizowane czasopismo internetowe.

Oferta Wydawnictwa sięga także publikacji naukowych i prac dyplomowych. Nie stroni od klasycznych pozycji literatury pięknej.

Poza opieką nad całym procesem powstawania książki, Wydawnictwo oferuje także usługi w zakresie przygotowania składu, łamania tekstu, druku - tworzenia broszur, ulotek, instrukcji, materiałów promocyjnych, okolicznościowych lub obcojęzycznych.

O jakości usług Wydawnictwa NEW TON świadczą wcześniejsze realizacje projektów, długoletnie doświadczenie, ciągłe unowocześnianie sprzętu, a także stylu usług oraz nieustające zainteresowanie przedstawioną ofertą.

 

Nasi dobroczyńcy:


Wydawnictwo Naukowe
PWN SA

 


Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

 


Platforma Medialna PMedia.pl

 


Akademia Nauki

 


PASO

 


Profi-Lingua

 


Paweł Kaczmarek

 

Drukarnia "AMK"
62-025 Kostrzyn Wlkp.
ul. Sienkiewicza 5

 

 

SUFLER 2006


 
magazyn młodzieżowy „przeciąg”      

copyright © 1995-2006 Wydawnictwo New Ton designed by: Henryk Cieszyński
Kredyt - Kartuzy - Ogłoszenia - Harvard - Wortal Rodziców - Kursy pierwszej pomocy